Değişmeyen tek şey değişimdir!

Profesyonel Koçluk Hizmetleri

 

BAZI TEMEL KOÇLUK TÜRLERİ HAKKINDA GENEL BİLGİLER

Profesyonel Koçluk Hizmetleri

Yönetici Koçluğu : “DEĞİŞMEYEN TEK ŞEY DEĞİŞİMDİR”

Herkes bir sporu kendi imkanlarıyla yapabilir. Ama gerçek bir sporcu olmak için profesyonel bir destek almak gerekir.  İş yaşamında da buna benzer bir ilke mevcuttur. Daha profesyonel olmak için Uluslararası akredite eğitim almış yetkin bir koçla çalışmak sizi, diğerlerinden farklı kılacaktır. Değişmeyen tek şeyin değişim olduğu tespitinden hareketle bu desteğimiz sayesinde kendinizi sürekli geliştirecek ve değişebilecek esnekliğe sahip olacaksınız.

Takım Koçluğu :  KONU TAKIM İSE 1+1 ASLINDA 2’den FAZLA EDEBİLİR!  Aynı departmanda, projede, organizasyonda, şirkette birlikte çalışıp misyonunuza ve vizyonunuza odaklanmak, hedeflere daha hızlı ilerlemek önemlidir. Optimum gayretle maksimum performans sergilemek, takımın potansiyelini azami oranda ortaya çıkarmak takım koçluğu ile mümkün olacaktır.

İlişki Koçluğu ; İnsanlar kendilerinden hoşlanan insanlardan hoşlanır, güvenir ve inanır. Sahte olmadığı sürece…   Hayat arkadaşlarımız…  O gerçek mi? Peki sen ondan ne/neler istiyorsun?  Hadi gel bulalım…

Bireysel Koçluk :  HANGİ LİMANA GİDECEĞİNİ BİLMEYENE HİÇ BİR RÜZGARDAN FAYDA GELMEZ

Yaşam bir bütündür. İşiniz, aileniz, sağlığınız, yatırımlarınız, kişisel gelişiminiz, sosyal yaşamınız arasında bir denge sağlayamazsanız mutsuzluk ve uzun vadede  bir çöküş ve başarısızlık kaçınılmazdır. Örneğin işinizde çok başarılı olabilir ve çok para kazanabilirsiniz. Bu başarı için sağlığınızdan, ailenizden, arkadaş çevrenizden ödün veriyorsanız yaşam çarkınız  bir süre sonra aksamaya başlayacaktır. Yaşam yolculuğunuzu sakin ve daha sorunsuz sürdürmek konusunda koç size destek verecektir.

Gençler İçin Koçluk (Öğrenci Koçluğu) :  Yoğun bir tempo, kıyasıya bir yarış ortamı, kaybolan hayaller, yıkılmışlık hissi, amaçlar yerine araçlara odaklanma, fırsatları görememe, kendini gerçek yaşama hazırlayamama, mutsuzluk, tatminsizlik… Gençler için günümüzün önemli sorunlarıdır bunlar! Koçluk sayesinde gençler geleceğe cesaretle, umutla bakacak, güçlü yönlerini bulacak kendi potansiyellerini keşfeder.

Hayattaki en değerli varlığımız olan çocuklarımızın ve sizin yüzünüzdeki tebessüm için burdayım. Onların sorunlarını onlarla, bazen sizlerle beraber ele almak üzere…

 

 

[pwebcontact id=1]

 

 

 

Bize ulaşmak için;

İletişim : 0 (532) 374 00 54 & E-posta : selay@selaydemiray.com